YÖNETİM KURULU

Halis AKÜZÜM
Başkan

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktadır.

Genç Liderler Kulübü ve Turkey Balkans Youth Network kurucu başkanıdır. Birçok sivil toplum kuruluşunda yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.

Avrupa Birliği ve Gençlik ve Spor Bakanlığı dahil olmak üzere birçok kurum ve kuruluşlara projeler yazmakta ve proje koordinatörlüğü görevinde bulunmaktadır.

Uluslararası politika ve siyaset bilimi üzerine araştırmalar yapmaktan ve sivil toplum kuruluşu çalışmalarında bulunmaktan hoşlanmaktadır.

Serhat AKARSU
Genel Direktör

Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesi Tarih bölümlerinde okumaktadır.

Türk Kızılay, Ahbap başta olmak üzere birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak faaliyet göstermektedir.

 Kitap okumakla birlikte, film analizleri, tarih, bilim ve uzay konuları ile ilgilenmektedir.

Cennet İNCE
İçerik ve Eğitim Direktörü

Ankara Hacı Bayramı Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisidir.

Diplomasi, tarih, coğrafya, alanları ile ilgilenmektedir. Spesifik olarak Çin ve Rusya alanında akademik uzmanlaşma üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Profesyonel olarak Ebru sanatıyla uğraşmaktadır. Aynı zamanda gezmek, kitap okumak, yazı kaleme almak, çizim yapmak, gibi uğraşları vardır.

Afranur FURKAN
Organizasyon Direktörü

Kastamonu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası ilişkiler bölümünde okumaktadır.

Kastamonu Üniverstesi Uluslararası Öğrenci Topluluğunun kurucu başkanlığını yapmıştır. Kastamonu Üniversitesi Türk Dünyası Sanat Topluluğunun kurucu üyelerindendir.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olan Kastamonu Gençlik Merkezinde Gönüllü Liderlik yapmaktadır. Gençlik çalışmalarına katılıp YouthPass sertifikası almıştır.

Spesifik olarak Orta Asya üzerine akademik uzmanlaşma  üzerine araştırmalar ve okumalar yapmaktadır. Türk Dünyası kavramıyla yakından ilgilenmektedir.

Savunma sporlarına ilgi duymaktadır. Paten sürmek, seyahat etmek, foto safari yapmak, kültürel faaliyetlere katılmak ilgi alanlarında biridir.

Talha KAYA

Yönetim Kurulu Üyesi

Kocaeli doğumlu. İlk ve orta öğrenimimi Kocaeli’nde aldıktan sonra 2018 yılında Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinde uluslararası ilişkiler (İngilizce) bölümünü kazandı ve halen eğitimime Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinde devam etmektedir.

Mehmet Can TOPALOĞU

Yönetim Kurulu Üyesi

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktadır. Üniversite bünyesindeki birkaç öğrenci kulübünde yönetim kurulu üyesidir. Siyaset bilimi, sosyoloji, psikoloji, ekonomi gibi uluslararası ilişkiler disiplinleri ile ilgilenmektedir.